Volejte
 604 191 918

Firemní akce, reklamní lety balonem

Osvěžíme vaše firemní akce, podpoříme reklamní kampaně a namotivujeme zaměstnance!

Horkovzdušný balon je ve světě považován za účinné a velmi prestižní reklamní medium.Vzhledem ke své neobvyklosti, mobilitě a možnostem využití je pro mnoho firem (pivovary, banky, pojišťovny, mobilní operátoři...), které chtějí plošně oslovit koncového zákazníka, výborným reklamním médiem. Balon je možno také používat jako motivační prostředek pro Vaše obchodní partnery, zaměstnance a spolupracovníky formou vyhlídkových letů.

Možnosti využití balonu pro reklamní účely jsou široké. Od volných letů na srazech horkovzdušných balónů s velkou pravděpodobností, že se balón objeví v tisku a televizi, nebo lety nad požadovanou oblastí, kdy na sebe letící balón upoutá pozornost obyvatel, přes upoutaný balón na místě kde je velká koncentrace lidí (veletrhy, sportovní a kulturní akce), až po ceny do soutěží a věrnostních programů pro zákazníky. Horkovzdušný balón je zkrátka výbornou alternativou velkoplošné outdoorové reklamy!

Reference

Naše společnost má bohaté zkušenosti v pořádání reklamních letů (s balonem německé společnosti OVB,  která má zastoupení v 13 zemích Evropy jsme létali osm let, nyní létáme pro společnosti AAA radiotaxi a Fany Gastrosrvis). Rádi Vám v případě zájmu o použití balonu pro reklamní účely poskytneme veškeré informace týkající se pořízení a nákladů na provoz a navrhneme Vám reklamní kampaň dle Vašich potřeb.

Máme zkušenosti s použitím horkovzdušného balónu pro potřeby filmové a televizní tvorby:

Reklamní spoty: Komerční banka, HP Packard a BNP Paribas
Celovečerní film: Grand hotel (režie David Ondříček), Vratné lahve (režie Jan Svěrák)
Televizní seriál: Hop nebo Trop, Víkend